амбасадор Чарлс Гарет

Таг
2Вести

РОДЕНДЕНОТ НА БРИТАНСКАТА КРАЛИЦА ПРОСЛАВЕН СО ПОП-РОК ЗАБАВА ВО СКОПЈЕ (ФОТОГАЛЕРИЈА)