АТП-листа

Таг
2Вести

ЃОКОВИЌ И ОФИЦИЈАЛНО СЕ ВРАТИ НА ПРВОТО МЕСТО НА АТП-ЛИСТАТА ПО ПОБЕДАТА ВО МЕЛБУРН

ЃОКОВИЌ 311 НЕДЕЛИ Е СВЕТСКИ РЕКЕТ БРОЈ ЕДЕН, НО СÈ УШТЕ Е ДАЛЕКУ ОД РЕКОРДОТ НА ШТЕФИ ГРАФ