бебиња

Таг
3Вести

ДЕВЕТТЕМИНА БЛИЗНАЧИЊА ОД МАЛИ ГО ПРОСЛАВИЈА ПРВИОТ РОДЕНДЕН

ВО ПОДРУМСКА КЛИНИКА ВО КИЕВ ДЕНОНОЌНО СЕ ГРИЖАТ ЗА 21 БЕБЕ РОДЕНИ ОД СУРОГАТ МАЈКИ

ЖЕНА ОД МАЛИ РОДИ ДЕВЕТ БЕБИЊА И ПОСТАВИ НОВ СВЕТСКИ РЕКОРД