Берни Еклстоун

Таг
2Вести

БЕРНИ ЕКЛСТОУН ДОБИ СИН НА 89 ГОДИНИ

БИВШИОТ ШЕФ НА ФОРМУЛА 1 БЕРНИ ЕКЛСТОУН ЧЕКА ДЕТЕ НА 89 ГОДИНИ