Бред Пит

Таг
16Вести

БРЕД ПИТ ЌЕ ГЛУМИ ВО ПОСЛЕДНИОТ ФИЛМ НА ТАРАНТИНО, „ФИЛМСКИ КРИТИЧАР“

БРЕД ПИТ ПРВПАТ ЈАВНО ГИ ИЗЛОЖУВА СВОИТЕ СКУЛПТУРИ ВО ДРУШТВОТО НА НИК КЕЈВ

ПИТ И АНИСТОН РАЗМЕНИЈА МНОГУ ЕМОЦИИ ОТКАКО БЕА НАГРАДЕНИ ОД АКТЕРСКОТО ЗДРУЖЕНИЕ

15 ГОДИНИ ПО РАЗВОДОТ, БРЕД ПИТ И ЏЕНИФЕР АНИСТОН ВЕЧЕРВА ЗАЕДНО НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ

ФИЛМСКИТЕ КРИТИЧАРИ СЕ СОГЛАСУВААТ ДЕКА БРЕД ПИТ ЦЕЛОСНО СЕ ВРАТИ ВО ФОРМА ОВА ЛЕТО

ТАРАНТИНО ЌЕ НАПРАВИ ТВ-СЕРИЈА ОД „БЕШЕ ЕДНАШ ВО… ХОЛИВУД“

ФИЛМОТ НА ТАРАНТИНО СО БРЕД ПИТ И ЛЕОНАРДО ДИКАПРИО ОД ДЕНЕС ИГРА ВО СКОПЈЕ

ДОЈДОВ ДО КРАЈОТ НА ПАТОТ СО ФИЛМОВИТЕ, ВО ИДНИНА ЌЕ ПИШУВАМ КНИГИ, ВЕЛИ ТАРАНТИНО

ПИТ И ДИКАПРИО ДОНЕСОА СТАР ХОЛИВУДСКИ ГЛАМУР ВО КАН НА ПРЕМИЕРАТА НА НОВИОТ ФИЛМ НА ТАРАНТИНО

ТАРАНТИНО ОБЈАВИ ЕКСКЛУЗИВНИ СЛИКИ СО ЅВЕЗДИТЕ ОД НОВИОТ ФИЛМ (ФОТОГАЛЕРИЈА)