бременост

Таг
19Вести

ТЕНИСКАТА ЅВЕЗДА НАОМИ ОСАКА ОБЈАВИ ДЕКА Е ТРУДНА

ОСКАРОВКАТА ХИЛАРИ СВОНК ЌЕ СТАНЕ МАЈКА НА 48 ГОДИНИ, ОБЈАВИ ДЕКА ЧЕКА БЛИЗНАЦИ

ЛЕДИ ГАГА ОТКРИ ДЕКА ЗАБРЕМЕНИЛА И ИМАЛА НЕРВЕН СЛОМ ОТКАКО БИЛА СИЛУВАНА НА 19 ГОДИНИ

МИЛА ЈОВОВИЧ ЈА РОДИ ТРЕТАТА ЌЕРКА, ДВЕ ГОДИНИ ОТКАКО МОРАШЕ ДА АБОРТИРА

НАЈПОЗНАТАТА ПЛУС САЈЗ МАНЕКЕНКА ЕШЛИ ГРЕМ РОДИ СИН