брза храна

Таг
3Вести

„МЕКДОНАЛДС“ ОД СЛЕДНАТА ГОДИНА ЌЕ НУДИ И РАСТИТЕЛНИ БУРГЕРИ

НЕЗДРАВАТА ИСХРАНА УБИВА ПОВЕЌЕ ЛУЃЕ ОД ЦИГАРИТЕ, ПОКАЖА НОВО ИСТРАЖУВАЊЕ