Џенифер Лопес

Таг
2Вести

ЏЕНИФЕР ЛОПЕС ЌЕ ОБЈАВИ НОВ АЛБУМ ВО ФЕВРУАРИ, ПРВ ПО ДЕСЕТ ГОДИНИ ПАУЗА

ЏЕНИФЕР ЛОПЕС ПРОДАВА АПАРТМАН ВО ЊУЈОРК ЗА 27 МИЛИОНИ ДОЛАРИ