Џуд Белингам

Таг
2Вести

ТРОЈЦА ДЕБИТАНТИ ПОВИКАНИ ВО АНГЛИСКАТА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА ЗА МЕЧОТ СО МАКЕДОНИЈА, БЕЛИНГАМ НЕИЗВЕСЕН

РЕАЛ МАДРИД ЌЕ ПЛАТИ НАЈМАЛКУ 103 МИЛИОНИ ЕВРА ЗА АНГЛИСКАТА ЅВЕЗДА ЏУД БЕЛИНГАМ