дијаманти

Таг
5Вести

БЕСЦЕНЕТИОТ НАКИТ УКРАДЕН ВЧЕРА ОД МУЗЕЈ ВО ДРЕЗДЕН МОЖЕБИ ЗАСЕКОГАШ Е ИЗГУБЕН

ЗЛАТАРНИЦА ОД ДУБАИ ПРОДАВА ЧЕВЛИ ОД 17 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

ГОЛЕМА КОЛЕКЦИЈА ДИЈАМАНТИ И БИСЕРИ НА МАРИЈА АНТОАНЕТА ОДИ НА ПРОДАЖБА

БЕЛА ХАДИД СПОИ КУСИ ХЕЛАНКИ И ДИЈАМАНТИ ВО КАН

НАЈГЛАМУРОЗНИТЕ КРУНИ И ТИЈАРИ НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА