Долби

Таг
2Вести

ГОДИНАШНИТЕ ОСКАРИ ЌЕ СЕ ПРЕНЕСУВААТ ВО ЖИВО ОД ПОВЕЌЕ ЛОКАЦИИ

ЖОЛТОТО ЗЛАТО НА АТИЏЕ ГО ОСВОИ ХОЛИВУД – „МЕДЕНА ЗЕМЈА“ ВЕЧЕРВА СЕ ТРКА ЗА ОСКАРИ