екипа

Таг
2Вести

ПЕТИЦИЈАТА ЗА РИМЕЈК НА ФИНАЛЕТО Е НАВРЕДЛИВА, ВЕЛАТ АКТЕРИТЕ ОД „ИГРА НА ТРОНОВИ“

СНИМАЊЕТО НА ПОСЛЕДНАТА СЕЗОНА НА „ИГРА НА ТРОНОВИ“ БЕШЕ КОШМАР, ВЕЛИ СЦЕНОГРАФКАТА РАЈЛИ