Емануел Макрон

Таг
11Вести

МАКРОН Ѝ ПОДАРИ КОЊ НА ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА ЗА НЕЈЗИНИОТ 70-ГОДИШЕН ЈУБИЛЕЈ

ЕВРОПСКАТА УНИЈА ЈА ИЗВИСИ МАКЕДОНИЈА ЗА ДАТУМОТ, СЛЕДНА ШАНСА ВО МАЈ

СЕР ЕЛТОН ЏОН СТАНА ФРАНЦУСКИ ЛЕГИОНЕР НА ЧЕСТА

КРАЛИЦАТА ЛЕТИЦИЈА И БРИЖИТ МАКРОН НА ИЗЛОЖБА НА МИРО

ЧАША СО ЛИКОТ НА МАКРОН ЗА 25 ЕВРА- ЕЛИСЕЈСКАТА ПАЛАТА ЗА ПРВПАТ ЌЕ ПРОДАВА СУВЕНИРИ

ФРАНЦУЗИТЕ И ХРВАТИТЕ СЕ НАКЛОНИЈА ЕДНИ НА ДРУГИ ПО ФИНАЛЕТО

ДИЏЕИ ЌЕ ПУШТААТ МУЗИКА ВО ДВОРОТ НА ЕЛИСЕЈСКАТА ПАЛАТА

МАКРОН ЈА НАРЕЧЕ СОПРУГАТА НА АВСТРАЛИСКИОТ ПРЕМИЕР ВКУСНА

ИСЧЕЗНА ДРВОТО ШТО ТРАМП И МАКРОН ГО ЗАСАДИЈА ПРЕД БЕЛАТА КУЌА

МЕЛАНИЈА ТРАМП И БРИЖИТ МАКРОН ВО МОДЕН НАТПРЕВАР ВО ВАШИНГТОН