Ентони Хопкинс

Таг
2Вести

ОСКАРИ 2021 – ГЛЕН КЛОУЗ ИЗГУБИ ПО ОСМИ ПАТ, ТРИУМФОТ НА ЕНТОНИ ХОПКИНС ГО УПРОПАСТИ КРАЈОТ

СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ПАПАТА ФРАЊО НЕМА ДА СЕ НАЛУТИ ЗА ФИЛМОТ, ВЕЛИ РЕЖИСЕРОТ НА „ДВАЈЦАТА ПАПИ“