гледаност

Таг
5Вести

СУПЕРБОУЛОТ ВО НЕДЕЛАТА БИЛ НАЈГЛЕДАНИОТ ТВ-ПРЕНОС ВО САД ОД СЛЕТУВАЊЕТО НА МЕСЕЧИНАТА ВО 1969

„КУЌАТА НА ЗМЕЈОТ“ ДОБИ ВТОРА СЕЗОНА, ГИ УРИВА РЕКОРДИТЕ НА ГЛЕДАНОСТ НА ЕЈЧ-БИ-О

ТОЛКУ ЗДОДЕВНО ШТО И ЕНТОНИ ХОПКИНС ГИ ПРЕСПАЛ – ГЛЕДАНОСТА НА ОСКАРИТЕ ПАДНА ЗА РЕКОРДНИ 58 ОТСТО

„БРИЏЕРТОН“ СТАНА НАЈПОПУЛАРНАТА СЕРИЈА ВО ИСТОРИЈАТА НА „НЕТФЛИКС“

АКТЕРИТЕ ОД „ВРБА“ ВЕЧЕРВА НА СРЕДБА СО ПУБЛИКАТА ВО МИЛЕНИУМ, ФИЛМОТ ИМА РЕКОРДНИ 20 ИЛЈАДИ ГЛЕДАЧИ