гол

Таг
3Вести

ПО 56 ГОДИНИ, УЕФА ЈА УКИНА ПРЕДНОСТА НА ГОЛОТ НА ГОСТИ

РОНАЛДО СТАНА САМО ШЕСТИ ФУДБАЛЕР ВО ИСТОРИЈАТА СО 700 ПОСТИГНАТИ ГОЛОВИ

ПОСЛЕДНАТА ЗАЧУВАНА СКУЛПТУРА НА ГОЛИОТ ТРАМП ЌЕ СЕ ПРОДАВА НА АУКЦИЈА