голман

Таг
3Вести

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ГО КУПИ АНДРЕ ОНАНА И ДОБИ НОВ ГОЛМАН ПО 12 ГОДИНИ

БАРСЕЛОНА ПОТРОШИ 153 МИЛИОНИ ЕВРА НА ЗАСИЛУВАЊА, НО ТРЕТ МЕЧ ПО РЕД НЕ УСПЕА ДА МУ ДАДЕ ГОЛ НА ДИМИТРИЕВСКИ

АЛИСОН МУ ОДДАДЕ ПОЧИТ НА ТАТКО МУ ОТКАКО СТАНА ПРВ ГОЛМАН НА ЛИВЕРПУЛ КОЈ ПОСТИГНАЛ ГОЛ