говор

Таг
2Вести

ТОЈ СЕКОГАШ ЗНАЕ ШТО САКА ДА КАЖЕ, ВЕЛИ НОВИНАРОТ ДМИТРО ЛИТВИН КОЈ ГИ ПРАВИ ГОВОРИТЕ НА ЗЕЛЕНСКИ

МЕЛАНИЈА ТРАМП ДОБИ ОВАЦИИ ОТКАКО ДОЈДЕ СО ПОЧЕСНИ ГОСТИ НА ГОВОРОТ НА СВОЈОТ СОПРУГ