градоначалник

Таг
3Вести

ЗАЕВ ПОДНЕСЕ ОСТАВКА ПО ПОРАЗОТ НА СДСМ НА ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ, ВМРО-ДПМНЕ ОСВОИ 42 ОПШТИНИ

ГРАД ВО КЕНТАКИ 22 ГОДИНИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК ИЗБИРА КУЧЕ

БУТАРИС ИМ ГИ ПОКАЖА ТЕТОВАЖИТЕ НА СОРАБОТНИЧКИТЕ НА ШИЛЕГОВ