хард кор

Таг
5Вести

„ХАРДФЕЈСД“ СЛАВИ 20 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ СО КОНЦЕРТ ВО СКОПЈЕ

ХАРД КОР БЕНДОТ „ХАРДФЕЈСД“ ЌЕ ОДБЕЛЕЖИ 20 ГОДИНИ РАБОТА СО КОНЦЕРТ ВО МКЦ ВО МАРТ

ПЕТТОТО ИЗДАНИЕ НА ХАРД КОР ФЕСТИВАЛОТ „ВОСТАНИЕ“ ВЕЧЕРВА ВО МКЦ

„ХАРДФЕЈСД“ ВО МКЦ ГО ПРОМОВИРА СВОЈОТ ЧЕТВРТИ АЛБУМ

МАКЕДОНСКИТЕ ХАРД КОР ЅВЕЗДИ „ХАРДФЕЈСД“ ГО НАЈАВИЈА СВОЈОТ ЧЕТВРТИ АЛБУМ