Хуманитарна трка

Таг
2Вести

СЕ СНАОЃАВМЕ КАКО ЗНАЕМЕ И УМЕЕМЕ ЗА ЛЕКОВИ КОГА НИ ЈА ОТКРИЈА ВИЛСОНОВАТА БОЛЕСТ, ВЕЛАТ ОД „ВИЛСОН МАКЕДОНИЈА“ ПРЕД ХУМАНИТАРНАТА ТРКА ВО СКОПЈЕ

ВО ГРАДСКИ ПАРК УТРЕ ПО ПЕТТИ ПАТ ЌЕ СЕ ТРЧА ЗА ПОДДРШКА НА ЛУЃЕТО СО РЕТКАТА БОЛЕСТ ВИЛСОН