ислам

Таг
2Вести

ВО ИЗРАЕЛСКА ПУСТИНА ОТКРИЕНА ЕДНА ОД ПРВИТЕ ЏАМИИ НА СВЕТОТ

ПЕЈАЧКАТА ШИНИД О‘КОНОР ПРЕМИНА НА ИСЛАМ И СЕГА СЕ ВИКА ШУХАДА