измама

Таг
4Вести

ПОЧИНА ЏОН ДЕЈВИС, ВИСТИНСКИОТ ПЕЈАЧ НА „МИЛИ ВАНИЛИ“

ДЕЈМОН И АФЛЕК ВО НОВ ФИЛМ ЗА СКАНДАЛОТ СО НАГРАДНАТА ИГРА НА „МЕКДОНАЛДС“

ВО КИНА ОТВОРЕНА ЗООЛОШКА ГРАДИНА СО ПИНГВИНИ НА ДУВАЊЕ И КОКОШКИ ВО КАФЕЗ

КИНЕЗ ПЛАТИ 7.600 ФУНТИ ЗА ГОЛТКА ЛАЖНО ВИСКИ