„Клеопатра“

Таг
3Вести

БАРАВМЕ МАКЕДОНСКА АКТЕРКА ЗА УЛОГАТА НА КЛЕОПАТРА, АМА НЕ НАЈДОВМЕ, ВЕЛИ ГАЛ ГАДОТ

БАЛЕТОТ „КЛЕОПАТРА“ ВЕЧЕРВА НА ЈУТЈУБ КАНАЛОТ НА НОБ