комбе

Таг
2Вести

„ФОЛКСВАГЕН“ ЈА ПРЕТСТАВИ ЕЛЕКТРИЧНАТА ВЕРЗИЈА НА КУЛТНИОТ „МИКРОБУС“

„ФОЛКСВАГЕН“ ГО ПРОСЛАВИ 70. РОДЕНДЕН НА ОМИЛЕНОТО КОМБЕ „ТРАНСПОРТЕР“