кошаркар

Таг
2Вести

НИКОЛА ЈОКИЌ МЕЃУ ВЕЛИКАНИТЕ НА НБА ЛИГАТА, ТРЕТПАТ ПРОГЛАСЕН ЗА НАЈДОБАР ИГРАЧ НА СЕЗОНАТА

ЛЕБРОН ЏЕЈМС ДОЈДЕ НА НАТПРЕВАР СО ЧАНТА ОД АЛИГАТОРСКА КОЖА ОД 41.000 ДОЛАРИ