Крис Хемсворт

Таг
8Вести

ПРИКВЕЛОТ НА „ЛУДИОТ МАКС“ ЌЕ БИДЕ НАЈГОЛЕМИОТ ФИЛМ ДОСЕГА СНИМЕН ВО АВСТРАЛИЈА

АНЈА ТЕЈЛОР-ЏОЈ ЌЕ БИДЕ ПОМЛАДАТА ВЕРЗИЈА НА ШАРЛИЗ ТЕРОН ВО ПРИКВЕЛОТ НА „ЛУДИОТ МАКС“

КРИС ХЕМСВОРТ И ЕЛТОН ЏОН ДОНИРААТ МИЛИОН ДОЛАРИ ЗА АВСТРАЛИСКИТЕ ПОЖАРНИКАРИ, „МЕТАЛИКА“ ДАВА 500.000

ДВЕЈН ЏОНСОН СТАНА НАЈПЛАТЕН АКТЕР НА СВЕТОТ

ТОР СТАНА ЖЕНСКО ВО СТРИПОТ, А СЕГА И НА ФИЛМ

ТАИКА ВАИТИТИ СЕ ВРАЌА КАКО РЕЖИСЕР И СЦЕНАРИСТ НА „ТОР 4“

„ЅВЕЗДЕНИ ПАТЕКИ 4“ ОСТАНА БЕЗ КРИС ПАЈН И КРИС ХЕМСВОРТ