Кристин Дејвис

Таг
3Вести

ПОЧНУВА СНИМАЊЕТО НА ТРЕТАТА СЕЗОНА НА ОБНОВЕНАТА СЕРИЈА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“, И РОЗИ О’ДОНЕЛ Е ВО ЕКИПАТА

КОЛЕШКИТЕ ОД „СЕКСОТ И ГРАДОТ“ ЈА ПОДДРЖАА НИКСОН ВО КАМПАЊАТА ЗА ГУВЕРНЕР НА ЊУЈОРК

КИМ КАТРАЛ ОСТАНАЛА БЕЗ ДЕЦА ПОРАДИ УЛОГАТА НА САМАНТА ВО „СЕКСОТ И ГРАДОТ“