критика

Таг
6Вести

ФИЛМОТ НА БИЈОНСЕ Е БЛЕСКАВ ПРОФЕСИОНАЛИЗАМ, ВЕЛИ „ГАРДИЈАН“ ЗА ДОКУМЕНТАРЕЦОТ „РЕНЕСАНСА“

„ПРЕКРАСНО ИЗДАНИЕ“, „ЕСТЕТСКИ БЕСПРЕКОРЕН“, ВЕЛАТ РЕЦЕНЗИИТЕ ЗА АЛБУМОТ „ЦРНА ЗЕМЈА“ НА КРСТЕ РОЏЕВСКИ

ТРПЧЕСКИ ПОЕТСКИ ГИ ГАЛИ КЛАВИШИТЕ, ЛОНДОНСКИ „ТАЈМС“ СО 5 ЅВЕЗДИ ГО ОЦЕНИ НОВИОТ АЛБУМ НА ПИЈАНИСТОТ

ГЛЕДАЈТЕ ГО „МЕДЕНА ЗЕМЈА“ ЗА ДА ГО ЦЕНИТЕ ТОА ШТО ГО ИМАТЕ, ПИШУВА „ЊУЈОРКЕР“

СРАМ ДА МУ Е НА РИДЛИ СКОТ ШТО ГО ИЗБРКА КЕВИН СПЕЈСИ, РЕЧЕ БЕРТОЛУЧИ

ФИЛМСКИОТ ФЕСТИВАЛ ВО КАН ЗАБРАНИ СЕЛФИ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ