Ливерпул

Таг
16Вести

ТУКА СУМ АКО ГРАДОТ МЕ ТРЕБА, КАЖА КЛОП ПРЕД ПОСЛЕДНИОТ МЕЧ КАКО ТРЕНЕР НА ЛИВЕРПУЛ

НИКОГАШ НЕМА ДА ВОДАМ ДРУГ КЛУБ ВО АНГЛИЈА, КАЖА КЛОП, КОЈ ОБЈАВИ ДЕКА ГО НАПУШТА ЛИВЕРПУЛ

СЛОВЕНИЈА И АЛБАНИЈА ИМ СЕ ПРИДРУЖИЈА НА СРБИЈА И ХРВАТСКА ВО ФИНАЛЕТО НА ЕВРОВИЗИЈА

67. ЕВРОВИЗИЈА ЌЕ ГИ ОБЕДИНИ КУЛТУРИТЕ НА УКРАИНА И ЛИВЕРПУЛ, МАКЕДОНИЈА ПРВПАТ НЕ УЧЕСТВУВА

АЛИСОН МУ ОДДАДЕ ПОЧИТ НА ТАТКО МУ ОТКАКО СТАНА ПРВ ГОЛМАН НА ЛИВЕРПУЛ КОЈ ПОСТИГНАЛ ГОЛ

УНИВЕРЗИТЕТОТ ВО ЛИВЕРПУЛ ВОВЕДЕ МАСТЕРС СТУДИИ ПОСВЕТЕНИ НА „БИТЛС“

КЛОП ИМ ПОРАЧА НА ФАНОВИТЕ НА ЛИВЕРПУЛ ДЕКА СЕГА НЕ Е ВРЕМЕ ЗА СЛАВЕЊЕ НА ТИТУЛАТА

ПО 30 ГОДИНИ, 239 ИГРАЧИ, 9 ТРЕНЕРИ И ПОТРОШЕНИ 1,47 МИЛИЈАРДИ ФУНТИ, ЛИВЕРПУЛ ЈА ДОЧЕКА 19. ТИТУЛА

ОТКРИЕНА РЕТКА ФОТОГРАФИЈА ОД ГРУПАТА КОЈА ПРЕРАСНА ВО „БИТЛС“

ЈИРГЕН КЛОП МУ ОДГОВОРИ НА МЛАД ФАН НА МАНЧЕСТЕР КОЈ СЕ ПОЖАЛИ ДЕКА ЛИВЕРПУЛ ПРЕМНОГУ ПОБЕДУВА