Лондонска модна недела

Таг
2Вести

„БАРБЕРИ“ СЕ ИЗВИНИ ОТКАКО ПРОМОВИРАШЕ ДУКСЕР СО ЈАМКА ЗА БЕСЕЊЕ

КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА ЗА ПРВПАТ ДОЈДЕ НА ЛОНДОНСКАТА МОДНА НЕДЕЛА