Мекензи Безос

Таг
2Вести

БИВШАТА СОПРУГА НА ЏЕФ БЕЗОС ЌЕ ДОНИРА ПОЛОВИНА ОД СВОИТЕ 37 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ

НАЈБОГАТИОТ ЧОВЕК НА СВЕТОТ ЌЕ Ѝ ОСТАВИ НА БИВШАТА СОПРУГА 35 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ