митинг

Таг
3Вести

НА МИТИНЗИТЕ НА ТРАМП СЕ ПУШТААТ МОЌНИ РОК КЛАСИЦИ, БАЈДЕН ПРОМОВИРА ЕДИНСТВО И ПОЗИТИВА ПРЕКУ СВОИТЕ МУЗИЧКИ ЛИСТИ

УКРАИНЕЦ СОБРА 200 ЛУЃЕ НА ЛАЖЕН МИТИНГ ЗА НЕПОСТОЕЧКИ ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ КАНДИДАТ

ПРЕСТАНИ ДА ГИ ПУШТАШ НАШИТЕ ПЕСНИ НА МИТИНЗИ, МУ КАЖА ПЕЈАЧОТ НА „АЕРОСМИТ“ НА ТРАМП