мода

Таг
24Вести

СВЕТКИТЕ ДОМИНИРАА НА ЦРВЕНИОТ КИЛИМ НА ОСКАРИТЕ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

РЕВИЈАТА НА „ДИОР“ ВО ПАРИЗ СО МОТИВИ НА ОТОМАНСКАТА ТАПИСЕРИЈА

ПРОДАЖБАТА НА ХЕЛАНКИТЕ СТАСА ДО 33 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ ЗАРАБОТКА ГОДИШНО

МАДОНА, ТЕЈЛОР СВИФТ И БИЈОНСЕ СЕ НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ НА КОНЦЕРТИТЕ, СПОРЕД „ВОГ“

ТЕЈЛОР СВИФТ ВО ЧЕКОР СО ТРЕНДОВИТЕ, А СЕПАК ДОСЛЕДНА НА СВОЈОТ СТИЛ

УНИКАТНИТЕ КОСТИМИ НА МАДОНА НА СВЕТСКАТА ТУРНЕЈА СЕ ИНСПИРИРАНИ ОД НЕЈЗИНОТО МИНАТО

НАОМИ КЕМБЕЛ ГЛАВНА ЅВЕЗДА НА МОДНАТА НЕДЕЛА ВО МИЛАНО СО ПРОЅИРНАТА КРЕАЦИЈА НА „ДОЛЧЕ И ГАБАНА“

„ДОМАЌИНСТВО ЗА ПОЧЕТНИЦИ“ НА СТОЛЕВСКИ ГО ОТВОРИ „БРАЌА МАНАКИ“ – ФОТОГАЛЕРИЈА

БАЛЕТАНКИТЕ СЕ ВРАЌААТ ВО МОДА, МОДНИТЕ ПИСТИ ЌЕ ОДМОРАТ ОД ШТИКЛИ