модна ревија

Таг
20Вести

„ПРАДА“ АНГАЖИРАШЕ ХОЛИВУДСКИ АКТЕРИ КАКО МАНЕКЕНИ ЗА РЕВИЈАТА ВО МИЛАНО

ИДНИНАТА Е ОДРЖЛИВА БЕШЕ ТЕМАТА НА 21. МОДНА РЕВИЈА НА СТУДЕНТИТЕ НА ТЕХНОЛОШКО-МЕТАЛУРШКИ ФАКУЛТЕТ (ВИДЕО)

ЌЕРКАТА НА КЕЈТ МОС ДЕБИТИРАШЕ НА МОДНИТЕ ПИСТИ НА 18 ГОДИНИ

РЕВИЈАТА НА МОНТ ЕВЕРЕСТ ЈА ОДНЕСЕ МОДАТА ДО РЕКОРДНИ ВИСОЧИНИ

ЖАН-ПОЛ ГОТЈЕ ЈА НАЈАВИ СВОЈАТА ПОСЛЕДНА РЕВИЈА

„ДИОР“ ПОСАДИ ШУМА НА СВОЈАТА РЕВИЈА НА ПАРИСКАТА МОДНА НЕДЕЛА

РИЈАНА ЗАБРАНИ СЛИКАЊЕ НА СВОЈАТА РЕВИЈА НА ДОЛНА ОБЛЕКА

МОДНИТЕ КУЌИ ЌЕ ПРЕСТАНАТ ДА АНГАЖИРААТ МАЛОЛЕТНИ МОДЕЛИ

НАОМИ КЕМПБЕЛ СЕ РАЗГОЛИ НА СВОЈАТА ПРВА РЕВИЈА ЗА „ВАЛЕНТИНО“ ПО 14 ГОДИНИ