МВП

Таг
2Вести

НИКОЛА ЈОКИЌ МЕЃУ ВЕЛИКАНИТЕ НА НБА ЛИГАТА, ТРЕТПАТ ПРОГЛАСЕН ЗА НАЈДОБАР ИГРАЧ НА СЕЗОНАТА

НИКОЛА ЈОКИЌ ВЛЕЗЕ ВО НБА КАКО 41. ИЗБОР НА ДРАФТОТ, А СЕГА Е БРОЈ ЕДЕН