навивачи

Таг
2Вести

ДАНСКИ ФУДБАЛСКИ КЛУБ ДОНЕСЕ НАВИВАЧИ НА ТРИБИНИТЕ ПРЕКУ ПЛАТФОРМАТА ЗУМ

ФУДБАЛСКИТЕ ФАНОВИ ЌЕ МОЖАТ ДА СПИЈАТ НА КРУЗЕРИ ЗА ВРЕМЕ НА МУНДИЈАЛОТ ВО КАТАР