нов албум

Таг
13Вести

ТАЈНОТО МЕСТО НА ТОШЕ ГИ СОБРА БАЛКАНСКИТЕ ЅВЕЗДИ – ФОТОГАЛЕРИЈА ОД ХУМАНИТАРНИОТ КОНЦЕРТ

„НЕМОЈ ДА МЕ ЛАЖЕШ“, БАРБРА СТРЕЈСЕНД СО ПЕСНА ПРОТИВ ТРАМП НА НОВИОТ АЛБУМ

СЕДУМ НЕОБЈАВЕНИ ПЕСНИ ОД ТОШЕ ЌЕ БИДАТ ПРОМОВИРАНИ НА ВЕЧЕРАШНИОТ КОНЦЕРТ ВО „БОРИС ТРАЈКОВСКИ“

ТРАМП Е ЛУД КАПЕТАН КОЈ НЀ ВОДИ КОН САНТА МРАЗ – МАКАРТНИ МУ ПОСВЕТИ ПЕСНА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА САД

КРИСТИНА АГИЛЕРА СНИМИ ДУЕТ СО ШАМПИОНОТ ВО ФОРМУЛА 1, ЛУИС ХАМИЛТОН

ОД ШТО ДА СЕ ПЕНЗИОНИРАМ? – ПОЛ МАКАРТНИ НАЈАВИ НОВ АЛБУМ

РИЈАНА СНИМА РЕГЕ АЛБУМ ИНСПИРИРАН ОД БОБ МАРЛИ

КОНЦЕРТ СО НОВИ ПЕСНИ НА „ТЕМПЕРА“ ВО „СТАНИЦА 26“

ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ ВО ФИЛХАРМОНИЈА ГО ПРОМОВИРА 35. АЛБУМ „МАЈЧИН ЈАЗИК“