обединување

Таг
3Вести

ОТВОРЕН СУМ ЗА ОБЕДИНУВАЊЕ НА „ПИНК ФЛОЈД“, НО ВОТЕРС И ГИЛМОР СЕ ПРЕМНОГУ СКАРАНИ, ВЕЛИ ТАПАНАРОТ НИК МЕЈСОН

ЛЕГЕНДАРНИОТ МЕТАЛ БЕНД „СЛЕЕР“ ИЗНЕНАДУВАЧКИ ОБЈАВИ ДЕКА ПОВТОРНО ЌЕ НАСТАПУВА

„СПАЈС ГРЛС“ СЕ ВРАЌААТ ВО 2018, НО БЕЗ ВИКТОРИЈА БЕКАМ