одело

Таг
3Вести

ИДНИТЕ АСТРОНАУТИ НА НАСА ЌЕ НОСАТ „ПРАДА“

ХОАКИН ФЕНИКС ЌЕ ДОАЃА ИСТО ОБЛЕЧЕН НА СЕКОЕ ДОДЕЛУВАЊЕ НАГРАДИ ОВАА СЕЗОНА

ОДЕЛО НОСАМ САМО НА СВАДБИ И ПОГРЕБИ, ВЕЛИ ЈИРГЕН КЛОП ЗА СВОЈОТ ИМИЏ НА ТЕРЕНОТ