операција

Таг
16Вести

ЌЕ СЕ ВРАТАМ НА ТЕРЕНИТЕ НАЈБРЗО ШТО МОЖАМ, КАЖА ЃОКОВИЌ ПО ОПЕРАЦИЈАТА НА КОЛЕНОТО

СОМНЕЖ МЕ МАЧИ ПРЕД СЕКОЈ ПРЕГЛЕД ПО ОПЕРАЦИЈАТА ОД РАК НА ДОЈКА, НО НЕ ГУБАМ НАДЕЖ, ВЕЛИ ВОДИТЕЛКАТА ЛИЛА СТОЈАНОВСКА

НАДАЛ ГО ПРОСЛАВИ 37. РОДЕНДЕН СО НОВА ОПЕРАЦИЈА НА КОЛКОТ И ЈА ЗАВРШИ СЕЗОНАТА

ПРИ ОПЕРАЦИЈА МИ ГИ ЗГОЛЕМИЈА ГРАДИТЕ БЕЗ МОЈА СОГЛАСНОСТ, ОТКРИ ШЕРОН СТОУН ВО СВОИТЕ МЕМОАРИ

МИСЛЕВ ДЕКА СУМ ЗДРАВ ЧОВЕК, ПА ИМАВ СРЦЕВ УДАР, ОТКРИ БРАЈАН МЕЈ

ХИРУРГ ЈА ИЗВЕДЕ ПРВАТА ОПЕРАЦИЈА НА ОКО КАЈ ГОРИЛА

ОЗИ ОЗБОРН СНИМА НОВА МУЗИКА ДОДЕКА ЗАЗДРАВУВА ОД ОПЕРАЦИЈАТА НА ВРАТОТ

ТРЕТМАНИТЕ ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ ПЕНИС НЕ ФУНКЦИОНИРААТ И РИЗИЧНИ СЕ, ВЕЛИ БРИТАНСКО ИСТРАЖУВАЊЕ

БАРАВ ДА МЕ ИСКЛУЧАТ ОД АПАРАТИТЕ – ЕМИЛИЈА КЛАРК ОТКРИ ДЕКА ИМАЛА ДВЕ ОПЕРАЦИИ НА МОЗОКОТ