отказ

Таг
6Вести

МАНЧЕСТЕР ГО ИЗБРКА МУРИЊО – МЕСТО НАСЛЕДНИК НА ФЕРГУСОН, ГО НАРУШИ УГЛЕДОТ НА КЛУБОТ

БАРАЈТЕ СИ ДРУГА РАБОТА! – СТОПИРАНА ПРОДУКЦИЈАТА НА „ЧУВАРИ НА ГАЛАКСИЈАТА 3“

РЕЖИСЕРОТ НА „ЧУВАРИ НА ГАЛАКСИЈАТА“ ДОБИ ОТКАЗ ПОРАДИ СТАРИ НАВРЕДЛИВИ ТВИТОВИ

ДА СЕ КАЖЕ ВИСТИНАТА ЗА ДЕДО МРАЗ Е ПРЕКРШОК, ПРЕСУДИ ШПАНСКИ СУД

РЕЖИСЕРОТ БРАЈАН СИНГЕР ИЗБРКАН ОД ФИЛМОТ ЗА ФРЕДИ МЕРКЈУРИ

„НЕТФЛИКС“ ГО ОТПУШТИ КЕВИН СПЕЈСИ ОД СЕРИЈАТА „КУЌА ОД КАРТИ“