Пилар Рубио

Таг
2Вести

ОТКАКО ЈА ОСВОИ ПЕТТАТА ТИТУЛА СО РЕАЛ, СЕРХИО РАМОС ГО ДОБИ ЧЕТВРТИОТ СИН

РАМОС И ПИЛАР РУБИО ГИ ОБЕДИНИЈА СВЕТОТ НА ФУДБАЛОТ И ШОУ БИЗНИСОТ НА СВАДБАТА НА ГОДИНАТА ВО ШПАНИЈА