портрети

Таг
2Вести

ГО ЦРТАМ ТОШЕ НА КАМЕН, ПАРИТЕ ОД ПРОДАЖНАТА ИЗЛОЖБА ЌЕ ГИ ДОНИРАМ ЗА БОЛНО ДЕТЕ, ВЕЛИ ФРИЗЕРКАТА ОД КРИВОГАШТАНИ СВЕТЛАНА ЗУЛАМОСКА-ГРОЗДАНОВСКА

ОБАМА ГО ПОФАЛИ СЕКСАПИЛOT НА МИШЕЛ НА ОФИЦИЈАЛНИТЕ ПОРТРЕТИ