постови

Таг
3Вести

И ТИКТОК ЌЕ МУ КОНКУРИРА НА ТВИТЕР ОТКАКО ЗА ПРВПАТ ВОВЕДЕ ТЕКСТУАЛНИ ОБЈАВИ

МОЖЕ ДА СЕ ДАДЕ МЕДИЦИНСКА ДИЈАГНОЗА СПОРЕД ПОСТОВИ НА ФЕЈСБУК, ВЕЛИ АМЕРИКАНСКО ИСТРАЖУВАЊЕ

ТВИТЕРЏИИТЕ СЕ АНАЛИТИЧНИ НАУТРО, ЕМОТИВНИ НАВЕЧЕР, ПОКАЖА БРИТАНСКО ИСТРАЖУВАЊЕ