предозирање

Таг
6Вести

ПОЧИНА АКТЕРОТ МАЈКЛ К. ВИЛИЈАМС, КУЛТНИОТ ОМАР ЛИТЛ ОД СЕРИЈАТА „ЖИЦА“

ЛЕГЕНДАРНИОТ РАПЕР ДИ-ЕМ-ЕКС ВО ТЕШКА СОСТОЈБА ПО ПРЕДОЗИРАЊЕ СО ДРОГА И СРЦЕВ УДАР

ДЕМИ ЛОВАТО ВЕЛИ ДЕКА ИМАЛА СРЦЕВ УДАР И ТРИ МОЗОЧНИ УДАРИ ПО ПРЕДОЗИРАЊЕТО ВО 2018

АКТЕРКАТА САМАНТА МАТИС ПО 25 ГОДИНИ ПРВПАТ ПРОГОВОРИ ЗА СМРТТА НА РИВЕР ФЕНИКС

ЌЕ ПРОДОЛЖАМ ДА СЕ БОРАМ, ВЕЛИ ДЕМИ ЛОВАТО ВО ПРВАТА ИЗЈАВА ПО ПРЕДОЗИРАЊЕТО

ПЕЈАЧКАТА ДЕМИ ЛОВАТО ВО СТАБИЛНА СОСТОЈБА ПО ПРЕДОЗИРАЊЕТО СО ХЕРОИН