првенство

Таг
3Вести

МНОГУ ВОЗБУДА И АНДРЕНАЛИН ДОНЕСЕ ПРВАТА ТРКА ОД ДРЖАВНОТО ПРВЕНСТВО ВО ЕНДУРО МОТОЦИКЛИЗАМ

КОРОНАВИРУСОТ ГО ПАРАЛИЗИРАШЕ СПОРТОТ – СЕ ПРЕКИНУВААТ ПРВЕНСТВА, РЕАЛ МАДРИД И ЈУВЕНТУС ВО КАРАНТИН