рак

Таг
19Вести

АКТЕРКАТА ОЛИВИЈА МУН ОТКРИ ДЕКА ИМАЛА АГРЕСИВЕН ВИД НА РАК НА ДОЈКА

СОМНЕЖ МЕ МАЧИ ПРЕД СЕКОЈ ПРЕГЛЕД ПО ОПЕРАЦИЈАТА ОД РАК НА ДОЈКА, НО НЕ ГУБАМ НАДЕЖ, ВЕЛИ ВОДИТЕЛКАТА ЛИЛА СТОЈАНОВСКА

ЛИНДА ЕВАНЏЕЛИСТА ОТКРИ ДЕКА ДВАПАТИ ЗА ПЕТ ГОДИНИ СЕ БОРЕЛА СО РАК НА ДОЈКА

ДОЛФ ЛУНДГРЕН ОТКРИ ДЕКА ВЕЌЕ ОСУМ ГОДИНИ СЕ БОРИ СО РАК

ОЛИВИЈА ЊУТН-ЏОН ЈА ПРЕТВОРИ СВОЈАТА БОРБА СО РАКОТ ВО АКТИВИЗАМ И СТАНА ЗАГОВОРНИК НА МЕДИЦИНСКАТА МАРИХУАНА

КАНАЃАНЕЦОТ ПАРО СТАНА ОЛИМПИСКИ ПРВАК ВО СНОУБОРДИНГ ТРИ ГОДИНИ ОТКАКО ГО ПОБЕДИ РАКОТ

НАОДИТЕ СЕ ЛОШИ, СЕ ПОМИРИВ СО СИТУАЦИЈАТА, ВЕЛИ ЌИРО БЛАЖЕВИЌ ЗА НОВАТА БОРБА СО РАКОТ

„КРАЛОТ НА ТИГРИТЕ“ ЏО ЕГЗОТИК ПОБАРА ДА ГО ПУШТАТ ОД ЗАТВОР ЗАШТО БОЛЕДУВА ОД РАК

РАКОТ СЕ ПОВЛЕКУВА, А И БОРБАТА СО КОВИД-19 Е ЗАД МЕНЕ, ВЕЛИ ЏЕФ БРИЏИС

ПЕЈАЧКАТА НА „ГРЛС АЛАУД“ САРА ХАРДИНГ ПОЧИНА ОД РАК НА 39 ГОДИНИ