рапер

Таг
8Вести

СЛАТКАРИСТИКА СО ТУРНЕЈА НИЗ МАКЕДОНИЈА ЌЕ СЛАВИ 15 ГОДИНИ ОД ПРВИОТ АЛБУМ

СЛАТКАРИСТИКА ЗАКАЖА И ТРЕТ КОНЦЕРТ ВО СКОПЈЕ, ОТКАКО ГО РАСПРОДАДЕ ВТОРИОТ

КОНЦЕРТОВ Е ЗА МАЈКА МИ КАКО ПОДАРОК ЗА РОДЕНДЕН, РЕЧЕ СЛАТКАРИСТИКА НА СЛАВЕНИЧКИОТ НАСТАН ВО СКОПЈЕ

СО САЊА 9 ГОДИНИ ПРАВЕВМЕ ДЕТЕ, МОША СЕ РОДИ ОТКАКО ПРЕСТАНАВ ДА ПИЈАМ – ПОДКАСТ СО РАПЕРОТ СЛАТКАРИСТИКА

КЕНДРИК ЛАМАР ПРВ РАПЕР СО ПУЛИЦЕРОВА НАГРАДА

ДРЕЈК ОБЈАВИ ПЕСНА ЗА НЕГОВАТА ВРСКА СО ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ