рекет

Таг
2Вести

ЦЕЛО ВРЕМЕ МЕ БОДРЕШЕ И МИ ДАВАШЕ ДОБРИ СОВЕТИ, КАЖА ЃОКОВИЌ ЗА МОМЧЕТО НА КОЕ МУ ПОДАРИ РЕКЕТ ПО ПОБЕДАТА НА РОЛАН ГАРОС

30 ДЕНА ПРИТВОР ЗА КАТИЦА ЈАНЕВА ЗА СЛУЧАЈОТ „РЕКЕТ“, ДОБИЛА МЕБЕЛ ОД 5.000 ЕВРА ЗА ДА МУ ПОМОГНЕ НА КАМЧЕВ ВО ИСТРАГА